ASPEKT Inwestycje

Firma ASPEKT to działający od wielu lat wykonawca basenów wewnętrznych, basenów zewnętrznych oraz obiektów rekreacyjnych takich jak sauny, saunaria, centra SPA.  Celem firmy jest doradztwo oraz wcielanie życie plany związanych z wykorzystaniem czasu przeznaczonego na zdrowy relaks.

Jako firma z branży technologii basenowej, już od wielu lat oferuje pomoc w wyborze optymalnego rozwiązania projektowego, zakupie i montażu samych urządzeń w prywatnych i publicznych basenach oraz centrach spa, a także zapewnia bieżącą obsługę i serwis gwarancyjny i pogwarancyjny instalacji już działających.

W ofercie ASPEKT znajdziemy bardzo wiele różnorodnych produktów (baseny, sauny, wanny spa, ceramikę i chemię basenową, zadaszenia basenów, łaźnie parowe, fontanny, groty solne, groty śnieżne i lodowe, wyposażenie siłowni ), o różnym stopniu zaawansowania technicznego, począwszy od zestawów najprostszych do samodzielnego montażu, poprzez rozwiązania z tzw. średniej półki, aż po produkty najbardziej wyrafinowane i skomplikowane technicznie, spełniające niemal każde Państwa życzenie.

Dla naszych Klientów budujemy baseny wewnętrzne i zewnętrzne, prywatne, hotelowe i publiczne, baseny małe i aquaparki, baseny i centra rehabilitacyjne, rekreacyjne oraz baseny sportowe. Posiadamy autoryzację wiodących firm z branży techniki basenowej.

 

Wykonujemy sauny fińskie (suche, mokre i IR, sauny kombi) z wielu dostępnych na rynku najlepszych materiałów jak: świerk skandynawski, sosna skandynawska bezsęczna, osika fińska ASPE, jodła kanadyjska HEMLOCK, abachi oraz ekskluzywny i niezwykle szlachetny cedr kanadyjski. Realizujemy zarówno rozwiązania typowe jak i zaawansowane projekty autorskie. Specjalizujemy się w aranżacjach indywidualnych, z przeszkleniami, ze skosami, z połączeniem w jednej saunie kilku gatunków drewna oraz z dodatkowym wyposażeniem w kabinie (panele solne, gwiaździste niebo, oświetlenie za ławami, nagłośnienie sauny, piece jedno– i dwufunkcyjne, piece opalane drewnem, piece tradycyjne – ruska bania i inne). Budujemy również sauny zewnętrzne.

W ofercie posiadamy ponadto szeroką gamę wanien spa od wanien małych o różnych kształtach do minibasenów pływackich. Instalujemy wanny do zabudowy, jak i wolnostojące, wanny z rynną przelewową oraz ze skimmerami.

Oferujemy również łaźnie parowe i groty solne „na wymiar” oraz wyposażenie obiektów spa, siłowni i sal fitness.

Nasza praca z Państwem możliwa jest od fazy projektu poprzez montaż, uruchomienie i serwis całych instalacji oraz poszczególnych urządzeń. Ponadto, współpracujemy z kilkoma wyspecjalizowanymi firmami z branży budowlanej – niecki żelbetowe, uszczelnienia niecek i wykładanie ich ceramiką, specjalistycznymi firmami z branży wentylacji i ogrzewania, firmami zajmującymi się architekturą krajobrazu i profesjonalnym wykonaniem tzw. „małej architektury” i brukarstwem, co pozwala nam zaoferować szeroki zakres wykonywanych robót.

Realizujemy zamówienia prywatne i publiczne.

 


Kontakt z firmą ASPEKT

ASPEKT Inwestycje Sp. z o.o.
53-609 Wrocław, ul. Wagonowa 18
NIP: 8943096118
KRS: 0000662444

Sekretariat:
e-mail: biuro@aspekt-baseny.pl
tel/Fax +48 71 321 95 81

Basen ekspozycyjny
DH Domar ul. Braniborska, Wrocław

 

Więcej informacji o ofercie firmy ASPEKT znaleźć można na stronie internetowej www.aspekt-baseny.pl